אודות

אחת מהחטיבות המרכזיות והעיקריות במסגרתה של EuroTec הינה חטיבת ה- IsolatTec. ייחודה של חטיבה מרכזית זו היא ביכולתה לתת מענה מרכזי וחשוב לשאר החטיבות בחברה בכל הנוגע למוצרים הרבים הנוגעים לבידוד של רעש וכמובן בידודים הנוגעים לטמפרטורות גבוהות, תנאי מזג אוויר קשים, רטיבות, בלימת זעזועים ועוד.

פעילותה של החטיבה בא לידי ביטוי בפיתוח, ייצור והתקנה של מוצרי בידוד אקוסטיים שלא פעם מיוצרים על פי מידות המותאמות ללקוח. לחטיבה קשת רחבה של לקוחות מגופים ציבוריים גדולים ובתחומים שונים, למשל: תחום הבנייה, התחבורה, לוגיסטיקה, שינוע, ספורט, חינוך, בריאות, מוזיקה ועוד.

החטיבה החלה פעילותה בשנים הראשונות תוך מיקוד בפיתוח וייצור מוצרי בידוד בתחום הספורט והכושר. כיום נהנית החטיבה מהתפתחות מתמדת לתחומים נוספים ומאתגרים דוגמת בידוד למסילות רכבת, בידוד ואיטום קונטיינרים, בידוד ואיטום מרתפים, בידודים בבנייני קומות, בידוד רעש מאולמות אירועים, בידוד אקוסטי בתחום המוזיקה, בידוד כנגד ויברציות (מנועים, מזגנים וכו') ועוד.

גם כאן נעשה שימוש בטכנולוגיות ובחומרים מהמובילים כיום בשוק הבידוד. בין היתר עוסקת החטיבה בשימוש של גופי EPDM – חומר העשוי גומי סינתטי לו שימושים רבים בתחום הרכב ומעניק בידוד ברמה גבוהה כנגד חום וקור, שימוש בגומי ניאפורן – גומי לו עמידות גבוהה בפני שמנים וכימיקלים, מפגעי מזג אוויר, קרינת UV ועמידות בטמפרטורות נמוכות (20- מעלות) ועד טמפרטורות גבוהות (110 מעלות). חומר בידוד יעיל נוסף המשמש את חטיבת IsolatTec הוא הסיליקון שעם – שילוב של השניים התגלה כחומר מבודד נהדר בקירות ותקרות במקומות כמו מסעדות, בתי חולים, חדרי ילדים, בריכות שחייה, אולפני הקלטות ועוד. כמו כן עושה החטיבה שימוש נרחב בפוליאתילן מוקצף הנחשב כידידותי לסביבה ובעל יכולת בידוד חשמלית ותרמית.

<hr />
[awesomelogos 4]
<hr />