מעצבים ואדריכלים

  חייגו 072-222-2020 או מלאו פרטים

  פעילותה הרבה והרחבה של EuroTec לאורך השנים מביאה עימה שיתופי פעולה יצירתיים עם אנשי מקצוע רבים. ביטוי לשיתופי פעולה אלו ניתן לראות בעבודה של חברתו והחטיבות בהם עם מעצבים ואדריכלים רבים בארץ ובחו"ל.

  התפתחות העיצוב, המהווה נגזרת לעולם הרחב של האדריכלות, רואה את צרכיו של האדם בתוך חלל מבני. שאיפתם של מעצבים רבים היא בהענקת מענה לאנשים הנמצאים בחלל, בין אם מדובר במבנה ציבור בו מבקרים אנשים לאורך היום בנקודות זמן שונות וקצרות ולבטח בכל הנוגע לבתים פרטיים, כששם שאיפתו של כל מעצב, יחד עם דרי המקום, לתת מענה כולל לצרכיו הפיזיים והנפשיים של המתגורר באותו בית. ביטוי למענה זה מקבל ביטוי בפרטים קטנים אך חשובים הנוגעים לתאורה, גודל החדרים כמו גם מציאת פתרונות ייחודיים לבעיות תכנון מבניות במקום.

  קבוצת EuroTec מהווה שנים רבות כלי יוצר ופעיל המעניק ביטוי ממשי עבור מעצבי פנים ואדריכלים בתחום הנדל"ן. למערך הייצור והעיצוב של EuroTec היכולת להדמות וליצור מוצרים חדשים הן בתחום הנדל"ן כמו גם בתחומים נושקים אחרים. חלק רחב מייצור של אותם מוצרים עשויים ברזל וגומי, פרקטים פולימרים דמויי עץ או בטון, משטחי PVC ועוד.

  מערך העבודה הרוחבי שלנו יחד עם המעצבים והאדריכלים כולל את כל שלבי הפרויקט, מהשלב הראשוני של האפיון, תכנון המוצר, ייצור והתקנתו.

  מעצבים ואדריכלים