אודות

אחד מהתחומים שזכו בשנים האחרונות לגידול בפעילות הוא ענף הבנייה. בנוסף לפרויקטים רבים שקודמו בתחום הציבורי והפרטי נהנה ענף הבנייה אף מפרויקטים רבים של שימור וחיזוק מבנים וזאת בעזרתם של תקציבים ממשלתיים. פעילות ענפה זו מביאה עימה צמיחה מבורכת של חברות נדל"ן וחברות קבלן אשר נהנות ממגוון רחב של פרויקטים ברחבי הארץ.

הניסיון הרב שצברה חברת EuroTec כשבבסיסו פעילות רבה המשויכת לחטיבה בולטת – חטיבת ArchiTec. החטיבה פועלת רבות יחד עם חברות נדל"ן וחברות קבלן ומעניקה פתרונות מעוצבים של חיפוי, בידוד, הגנה ובטיחות. חלק מפעילות החטיבה כוללת אף שירותי הדמיה, תוך תכנון והתקנה בשטח של מוצרים רבים, דוגמת: מעקות, סככות הצללה וחיפוי, קונסטרוקציות ייעודיות להנגשת נכים, מוצרי בידוד ואיטום ועוד.

יכולות החטיבה בתחום ההדמיות מאפשרת למעצבי פנים ואדריכלים רבים להיעזר בשירותי החטיבה. שיתוף הפעולה הפורה יוצר עבור לקוחותינו מענה כולל המשלב בתוכו את הפתרונות הייעודיים לבנייה בטוחה ומקיפה המתייחסת לכל מרכיבי הבנייה (חוזק, איטום, בידוד, הצלה ועוד) וזאת תוך שילוב של עיצוב וסגנון המגיעים יחד עם רוחם של הלקוחות, מעצבי הפנים והאדריכלים.

<hr />
[awesomelogos 4]
<hr />